Zaloguj Zarejestruj
Klub to także organizacja Dni Otwartych w Zajezdni Muzealnej Brus Klub to także organizacja Dni Otwartych w Zajezdni Muzealnej Brus Bartłomiej Dariusz Rakowski

Dołącz do nas

Interesujesz się komunikacją miejską? Twoją pasją jest zbieranie biletów, czy pamiątek komunikacyjnych? A może chcesz ratować i przywracać do świetności zabytkowe pojazdy? Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi.

Jeśli chcesz wstąpić do stowarzyszenia Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi, serdecznie zapraszamy na nasze comiesięczne spotkania, które odbywają się w każdą pierwszą roboczą środę miesiąca o godz. 18:00 w budynku Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź Sp. z o. o. przy ul. Wierzbowej 51 w Łodzi.

Na spotkaniu wystarczy zgłosić się do sekretarza Tomasza Andrzejewskiego i wypełnić deklarację członkowską, oraz opłacić składkę członkowską w wysokości 5 złotych na miesiąc.

Zostając członkiem stowarzyszenia włączasz się w propagowanie komunikacji miejskiej w Łodzi, jak również stajesz się jej częścią, poprzez różne wydarzenia i działania organizowane przez Klub. Możesz uczestniczyć w budowanie wizerunku komunikacji miejskiej jako najlepszego środka transportu w mieście.

Jeżeli zawsze marzyłeś/aś o tym by zobaczyć jak wygląda świat transportu miejskiego, bycie członkiem stowarzyszenia umożliwi Ci zgłębić wiedzę na ten temat, rozwinąć swoje zainteresowania, oraz spotkać wielu niezwykłych ludzi, którzy podzielają wspólną pasję.

Włączając się czynnie w działalność Klubu, możesz przywracać do świetności zabytkowe wagony tramwajowe, czy zostać konduktorem Tramwajowej Linii Turystycznej.

Wszystkich chętnych, którym bliska jest komunikacja miejska w Łodzi i nie tylko, serdecznie zapraszamy do naszego Stowarzyszenia.

Last modified on wtorek, 02 luty 2016 17:59
Login to post comments