Zaloguj Zarejestruj

Rozkład jazdy to bardzo przydatna rzecz dla wszystkich, którzy chcieliby dobrze zaplanować podróż Tramwajową Linią Turystyczną. Szczególnie, że jadąc zabytkowym składem z początku lat 60. można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Pośród nich jest m.in. Muzeum Kanału "Dętka", ulica Piotrkowska, miejskie ZOO, Ogród Botaniczny czy Zajezdnia Muzealna Brus.

Poniżej przedstawiamy odjazdy z krańcówek (pętli) oraz z ważniejszych przystanków przesiadkowych na trasie.

Rozkład jazdy pojawi się wkrótce!

Rozkład jazdy pojawi się wkrótce!

*
*
*
*


Szczegółowy rozkład jazdy ze wszystkich przystanków na trasie linii dostępny jest w internecie. W celu zapoznania się z nim należy wejść na stronę Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Łodzi - www.mpk.lodz.pl.

OBOWIĄZUJĄCA TARYFA BILETOWA

Na Tramwajowej Linii Turystycznej (TLT) obowiązują bilety (czasowe, miesięczne, kwartalne, roczne) w strefie 1 i 2 Lokalnego Transportu Zbiorowego w Łodzi, czyli takie, jak w każdym łódzkim tramwaju czy autobusie. Można je nabyć w większości sklepów, kiosków i salonów prasowych, a także w Punktach Obsługi Klienta i Punktach Sprzedaży Biletów MPK Łódź. Poniższe bilety można nabyć w wagonie bezpośrednio u konduktorów za odliczoną kwotę.

1,40 zł | 2,80 zł - bilet 20-minutowy (na przejazd czasowy w strefie 1 i 2)
1,80 zł | 3,60 zł - bilet 40-minutowy (na przejazd czasowy w strefie 1 i 2)
2,20 zł | 4,40 zł - bilet 60-minutowy (na przejazd czasowy w strefie 1 i 2)

Last modified on niedziela, 19 maj 2019 19:38
Login to post comments