Zaloguj Zarejestruj

MPK Łódź wyróżniło członków Klubu Miłośników Starych Tramwajów

Działalność Klubu Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi to nie tylko pielęgnowanie historii i tradycji. Nasi członkowie często angażują się również w bieżace wydarzenia. Spotkało sie to z uznaniem MPK Łódź, które postanowiło wyróżnić najbardziej zaangażowanych klubowiczów.

Udana współpraca z miejskim przewoźnikiem jest kluczem do skutecznego działania na rzecz promowania komunikacji miejskiej, a stosunki KMST i MPK Łódź od lat układają się wzorowo. Od wielu lat wspólnie pracujemy przy takich projektach, jak Tramwajowa Linia Turystyczna, czy Ogólnopolskie Zjazdy Kolekcjonerów Biletów.

Członkowie KMST angażują się również w pojedyncze akcje. Członków naszego stowarzyszenia można było spotkać na obchodach 115-lecia Zajezdni Chocianowice, podczas otwarcia dworca Łódź Fabryczna, w czasie II Ogólnopolskiego Konkursu Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej na najlepszego motorniczego, czy w Tramwaju Walentynkowym. Właśnie za udział w tych wydarzeniach miejski przewoźnik wręczył na spotkaniu klubowym 1 marca podziękowania i upominki.

Wyróżnionych zostało 11 klubowiczów: Piotr Sobczak, Patryk Paluch, Jakub Marciniak, Karol Janczak, Piotr Latuska, Kacper Augustyniak, Michał Wądołowski, Kamil Smulski, Mateusz Klucha, Marcin Buklis oraz Piotr Michelis.

Jakub Tarka

Miłośnik komunikacji, kultowych aut PRL i innych przedmiotów z tamtego okresu. Na co dzień pracownik urzędu. Sumiennie i z sukcesami łączy pracę z funkcją prezesa Klubu. W Klubie od 2002 r. W latach 2012-2018 r. pełnił funkcję prezesa. Obecnie wiceprezes Klubu.

Login to post comments