Zaloguj Zarejestruj
Gazeta Wyborcza. "Muzealna Zajezdnia Brus. Podróż w czasie zabytkowym tramwajem" Daniel Siwak

Gazeta Wyborcza. "Muzealna Zajezdnia Brus. Podróż w czasie zabytkowym tramwajem"

- Dzięki Klubowi Miłośników Starych Tramwajów łodzianie mogli cofnąć się w czasie o kilkadziesiąt lat i wsiąść do wagonów z lat 60. Wszystkich w starym dobrym stylu witali i żegnali konduktorzy. Tramwaj nabierał prędkości i trzeba było mocno się trzymać - możemy przeczytać na stronie Gazety Wyborczej.

Klub Miłośników Starych Tramwajów zaprosił łodzian do Muzealnej Zajezdni Brus. Podróż w czasie zaczynała się już na przystanku. Bo na miejsce można było dotrzeć w składzie wagonów z lat 60. Wielu pasażerów dobrze pamiętało je z czasów młodości. Tramwajowa Linia Turystyczna cieszyła się dużą popularnością. Kto nie zdążył na kurs w niedzielę, może pojechać w poniedziałek.

Cały artykuł dostępny jest na stronie internetowej GAZETY WYBORCZEJ. 14.08.2016

Last modified on niedziela, 14 sierpień 2016 19:25
Daniel Siwak

Miłośnik komunikacji miejskiej, zawodowo zajmuje się transportem publicznym i koleją oraz prowadzi własnego bloga transportowego Komunikacjazbiorowa.pl. Współtworzy stronę internetową kmst.pl, a z Zajezdnią Muzealną Brus związany od początku jej istnienia gdzie jest m.in. przewodnikiem i współautorem wystaw tematycznych. W latach 2012-2015 sekretarz stowarzyszenia, ponownie tę funkcję pełni od 2018 roku.

Login to post comments