Zaloguj Zarejestruj

Konkurs fotograficzny „Linia 43 w obiektywie”

MPK-Łódź Spółka z o.o. zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „LINIA 43 w obiektywie”. Celem konkursu jest uwiecznienie na fotografii malowniczej linii tramwajowej 43.

Zachęcamy jednocześnie do podróżowania tą trasą zabytkowym tramwajem 5N+5ND z początku lat 60. XX wieku. Po drodze mija się zabytkową zajezdnię tramwajową Brus, malownicze tereny Konstantynowa, zabytkowy most nad Nerem, by na koniec znaleźć się w Lutomiersku.

Daje to niepowtarzalną szansę na uchwycenie wielu pięknych krajobrazów, urokliwych zabudowań oraz ciekawych sytuacji z „życia” linii 43.

Na zdjęcia organizator oczekuje do 7 września 2012 roku (prace prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 16 września 2012 roku o godzinie 17:00 w Muzeum Komunikacji Miejskiej MPK-Łódź. Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.mpk.lodz.pl oraz na profilu MPK-Łódź na portalu Facebook www.facebook.com/mpklodz

W konkursie mogą brać osoby nieletnie - za pisemną zgodą rodziców.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się do konkursu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Login to post comments